×

Умови та умови

Використання цього веб-сайту передбачає прийняття зазначених нижче положень та умов, саме тому ми рекомендуємо уважно їх прочитати.

Продукцію доставляють через компанію Нова пошта протягом 24-48 годин з моменту підтвердження замовлення. Залежно від наявності продуктів та / або бажаного місця призначення, а також від переповнених свят та несприятливих погодних умов, доставку можна затримати до 2 тижнів. Про поставки, не доставлені протягом трьох днів після підтвердження замовлення, повідомте нас про це по телефону!

Ціни товарів відображаються в гривнях( з ПДВ).

Всі замовлення будуть підтверджені по телефону оператором перед доставкою.

www.nectardor.com.ua володіє авторськими правами та правами на весь вміст (фото, текст, відео), представлений на сайті. Він захищений Законом про авторські права та законами про інтелектуальну та промислову власність.

www.nectardor.com.ua не несе відповідальності і не може бути звинувачений у збитках, спричинених внаслідок використання інших способів, ніж рекомендовані для товарів, придбаних на цьому веб-сайті.

www.nectardor.com.ua гарантує користувачеві обмежений доступ до цього сайту в його особистих інтересах, і не надає їм права завантажувати або змінювати сайт повністю або частково, відтворювати сайт повністю або частково, копіювати, продавати / перепродавати або керувати сайтом будь-яким іншим чином, для комерційних цілей або всупереч інтересам компанії www.nectardor.com.ua без його письмової згоди

Інформаційна безпека

Цей сайт використовує заходи безпеки при втраті, зміни чи неправильно використанній інформації, що знаходиться під нашим контролем. Однак www.nectardor.com.ua не несе відповідальності за втрату інформації, викликану помилками програмного забезпечення, за допомогою якого веб-сайт розроблений та розміщений.

Вирішення скарг

Будь-яка скарга щодо можливих проблем з продуктами буде повідомлена www.nectardor.com.ua для врегулювання протягом 24 годин після їх отримання.